KANDELABRAR 2 st daterade 1810 och 1812

Mässing, för två ljus vardera, höjd ca 29 cm

Anlupen. Åldersrelaterat slitage. Bristning. Bucklor. Fläckar.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
23 jun 2019 20:47
1 500 SEK
23 jun 2019 20:45
1 250 SEK
23 jun 2019 20:44
1 000 SEK
23 jun 2019 20:34
785 SEK
22 jun 2019 21:41
500 SEK
19 jun 2019 18:36
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13