Arne Jones E1299

STOLAR, ett par, senbarock, 1700-tal.

Målade stolar med lösa stoppade sitsar. Sitthöjd ca 48, höjd 101 cm vardera.

Renoverade med smärre kompletteringar, lagningar och förstärkningar. Målning från 1800-talets slut, rester av underliggande originalfärg.

Klubbat pris
4 450
422
483
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
18 jun 2019 13:40
4 450 SEK
18 jun 2019 13:19
4 250 SEK
18 jun 2019 13:07
4 050 SEK
18 jun 2019 13:07
4 000 SEK
18 jun 2019 13:07
3 800 SEK
18 jun 2019 13:07
3 600 SEK
18 jun 2019 8:53
3 400 SEK
18 jun 2019 4:02
3 200 SEK
17 jun 2019 20:31
2 700 SEK
17 jun 2019 20:31
2 500 SEK
16 jun 2019 10:04
2 400 SEK
15 jun 2019 22:51
2 200 SEK
15 jun 2019 22:51
2 000 SEK
13 jun 2019 20:33
1 900 SEK
13 jun 2019 7:33
1 800 SEK
12 jun 2019 20:45
300 SEK