SYBORD, nyrokoko, 1800-tal.

SYBORD, nyrokoko, 1800-tal.

Mahogny och mahognyfaner. I sargen låda. Tredelad skulpterad fot. Längd 60, bredd 39, höjd 76,5 cm. En fotpall medföljer.

Slitage. Torksprickor. Foten med lagningar.

Klubbat pris
600
53
55
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (7 bud)
18 aug 2019 15:03
600 SEK
18 aug 2019 15:01
550 SEK
18 aug 2019 15:01
500 SEK
18 aug 2019 15:01
450 SEK
18 aug 2019 14:58
400 SEK
18 aug 2019 14:21
350 SEK
14 aug 2019 22:39
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

361. Ola Billgren, "Terrain Vague".
Utropspris
1 800 000 - 2 000 000 SEK
Budhistorik
1 650 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 650 000 SEK