LOCKURNOR, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.

Balusterformade med figurscener. Höjd ca 21,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Tillverkningsdefekter. Ett lock med mindre kantlagning

Klubbat pris
3 211
305
349
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 jun 2019 18:42
3 211 SEK
17 jun 2019 18:42
3 011 SEK
16 jun 2019 11:35
2 000 SEK
15 jun 2019 9:40
1 110 SEK
13 jun 2019 15:06
1 000 SEK