Madeleine Pyk – en samling F769

KUPOR 3 st tidigt 1900-tal

KUPOR 3 st tidigt 1900-tal

Glas samt botten av trä, total höjd ca 50-55 cm

Bruksslitage.

Klubbat pris
1 988
189
216
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
29 jun 2019 20:42
1 988 SEK
29 jun 2019 20:42
1 888 SEK
29 jun 2019 1:24
1 700 SEK
26 jun 2019 18:51
1 600 SEK
20 jun 2019 11:01
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13