Ferdinand Fagerlin

(Sverige, 1825-1907)
Ferdinand Fagerlin
(Sverige, 1825-1907)

FERDINAND FAGERLIN, olja på pannå, ej signerad.

Den lilla hundvalpen. 47 x 57 cm.

Klubbat pris
4 400
390
407
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
1 jul 2019 20:47
4 400 SEK
1 jul 2019 20:20
4 200 SEK
1 jul 2019 13:11
4 000 SEK
28 jun 2019 17:36
3 200 SEK
25 jun 2019 6:13
1 600 SEK
24 jun 2019 21:39
1 500 SEK
24 jun 2019 20:34
1 200 SEK
24 jun 2019 16:42
500 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801