SMINKBORD och SPEGEL, gustaviansk stil, 1930/40-tal.

Målat. Bord med två lådor. Spegelns mått 100x52 cm. Bordets bredd 110, djup 50, höjd 70 cm.

Slitage. Märken. Färgbortfall. Repor.

Klubbat pris
1 800
158
164
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
26 jun 2019 16:38
1 800 SEK
26 jun 2019 16:35
1 400 SEK
22 jun 2019 12:25
1 300 SEK
21 jun 2019 22:46
1 000 SEK