GLASSERVIS, 72 delar. 1800-tal.

23 vinglas. Höjd 11,5 cm. 23 dessertvinsglas. Höjd 8,2 cm. 16 selterglas. Höjd 8,8 cm. 10 snapsglas. Höjd 10 cm. En kraff med propp, höjd 22,5 cm.

Några nagg.

Klubbat pris
9 300
821
856
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
16 jul 2019 20:03
9 300 SEK
16 jul 2019 20:03
9 100 SEK
15 jul 2019 20:33
7 200 SEK
15 jul 2019 19:22
7 000 SEK
15 jul 2019 19:22
6 200 SEK
15 jul 2019 19:22
6 000 SEK
14 jul 2019 20:31
5 000 SEK
8 jul 2019 20:14
4 700 SEK
8 jul 2019 20:09
4 500 SEK