1164671
August Kattentidt

AUGUST KATTENTIDT, skulptur, patinerad brons, signerad.

"Am Strande" (På stranden). Höjd 34 cm, 23x28 cm.

Slitage. Borrhål.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 100
11 552
1 238
Utropspris
1 900 EUR
Budhistorik (17 bud)
8 jul 17:09
1 100 EUR
8 jul 17:08
1 050 EUR
8 jul 17:08
1 020 EUR
8 jul 16:10
1 000 EUR
8 jul 16:10
980 EUR