August Kattentidt

(Tyskland)
August Kattentidt
(Tyskland)

AUGUST KATTENTIDT, skulptur, patinerad brons, signerad.

"Am Strande" (På stranden). Höjd 34 cm, 23x28 cm.

Slitage. Borrhål.

Klubbat pris
1 100
11 594
1 259
Utropspris
1 900 EUR
Budhistorik (17 bud)
8 jul 2019 17:09
1 100 EUR
8 jul 2019 17:08
1 050 EUR
8 jul 2019 17:08
1 020 EUR
8 jul 2019 16:10
1 000 EUR
8 jul 2019 16:10
980 EUR
8 jul 2019 16:10
920 EUR
8 jul 2019 16:10
900 EUR
8 jul 2019 16:09
820 EUR
8 jul 2019 16:09
800 EUR
7 jul 2019 10:46
770 EUR
7 jul 2019 10:46
750 EUR
6 jul 2019 14:25
620 EUR
2 jul 2019 20:15
600 EUR
2 jul 2019 20:15
600 EUR
2 jul 2019 17:30
520 EUR
1 jul 2019 19:30
500 EUR
1 jul 2019 17:54
200 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492