GOLVUR, Sunderland, 1800-tal.

GOLVUR, Sunderland, 1800-tal.

Fanerat med mahogny. Vitlackerad urtavla otydligt märkt, Sunderland. Höjd 222 cm. Pendel, vev, nyckel och två lod medföljer. Nyckel finns.

Ej funktionstestad. Torksprickor. Urtavla med slitage.

Klubbat pris
1 800
160
168
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
23 jul 2019 0:16
1 800 SEK
22 jul 2019 21:00
500 SEK