SKRIVBORD, sengustaviansk stil, cirka 1900.

Fanerat med mahogny. Lister och beslag av mässing. I sargen tre lådor. Skivan med röd duk. Längd 118, bredd 65, höjd 77 cm. Nyckel finns.

Smärre fanerskador. Fläckar. Duken med slitage.

Klubbat pris
4 000
353
368
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
9 jul 2019 20:37
4 000 SEK
9 jul 2019 20:37
3 950 SEK
9 jul 2019 20:35
3 750 SEK
9 jul 2019 20:35
3 550 SEK
9 jul 2019 20:35
3 400 SEK
9 jul 2019 20:34
3 200 SEK
9 jul 2019 20:34
3 000 SEK
9 jul 2019 20:34
3 000 SEK
9 jul 2019 20:32
2 500 SEK
9 jul 2019 20:31
2 300 SEK
9 jul 2019 20:31
2 200 SEK
5 jul 2019 14:46
2 000 SEK
3 jul 2019 15:57
1 000 SEK