MATBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Målat matbord. Diameter 120, höjd 74 cm. Fem iläggsskivor á 50 cm.

Slitage. Märken. Färgbortfall.

Klubbat pris
7 701
680
709
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
7 jul 2019 17:11
7 701 SEK
7 jul 2019 17:11
7 501 SEK
7 jul 2019 17:11
7 300 SEK
7 jul 2019 17:11
7 100 SEK
7 jul 2019 16:54
6 900 SEK
7 jul 2019 16:54
6 700 SEK
7 jul 2019 16:53
6 400 SEK
7 jul 2019 16:53
6 200 SEK
7 jul 2019 16:52
5 600 SEK
7 jul 2019 16:52
5 400 SEK
6 jul 2019 16:18
5 200 SEK
6 jul 2019 16:18
5 000 SEK
30 jun 2019 21:13
4 800 SEK
29 jun 2019 20:41
750 SEK
28 jun 2019 21:02
700 SEK