HÖRNSKÅP, allmoge, omkring år 1800.

Målat skåp med två dörrar och bakomliggande hyllor, undertill med två lådor. Bredd 100, djup 60, höjd 216 cm. Nyckel finns.

Renoverat och kompletterat. Skador, slitage och lagningar.

Klubbat pris
4 000
349
365
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
27 jun 2019 14:05
4 000 SEK
27 jun 2019 14:05
3 800 SEK
21 jun 2019 20:32
3 400 SEK
21 jun 2019 20:32
3 200 SEK
21 jun 2019 15:55
3 000 SEK
20 jun 2019 23:49
1 000 SEK