STOLAR, 8 st, Karl Johan och Karl Johan stil. 1800-tal.

2 karmstolar samt fyra stolar, Karl Johan-stil, 1800-talets slut. Två stolar Karl-Johan, omkring 1800-talets mitt. Fanerade samt delvis massiv mahogny. Fasta stoppade sitsar. Sitthöjd ca 46-48 cm.

Smärre skador, slitage och lagningar. Förstärkningar.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
13 jul 2019 17:51
2 400 SEK
13 jul 2019 17:49
2 200 SEK
11 jul 2019 11:52
2 000 SEK
10 jul 2019 15:33
1 500 SEK
10 jul 2019 15:09
1 400 SEK
10 jul 2019 11:25
1 100 SEK
10 jul 2019 9:57
1 000 SEK
6 jul 2019 10:25
600 SEK
6 jul 2019 8:55
550 SEK
5 jul 2019 9:14
500 SEK