BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.

Byrå fanerad med mahogny, tre lådor, beslag av mässing. Bredd 89, djup 44, höjd 79 cm.

Renoverad, kompletterad och omarbetad. Slitage, skador och lagningar.

Klubbat pris
1 800
171
195
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
13 jul 2019 17:49
1 800 SEK
13 jul 2019 17:07
1 500 SEK