Madeleine Pyk – en samling F769

SPEGEL, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Förgylld och bronserad spegel med infällda gouacher, krönande rosett. 149 x 54 cm.

Smärre slitage, något anlupet glas.

Klubbat pris
4 200
398
456
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
10 jul 2019 5:28
4 200 SEK
10 jul 2019 5:28
4 100 SEK
9 jul 2019 10:02
3 900 SEK
9 jul 2019 10:02
3 700 SEK
8 jul 2019 18:51
3 500 SEK
8 jul 2019 18:51
3 300 SEK
6 jul 2019 4:33
3 200 SEK
5 jul 2019 18:24
3 000 SEK