SKÄNK, 1800-talets andra hälft

Målad. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. En låda över dörrpar. Beslag av mässing. Bredd 106 cm, djup 49 cm, höjd 120 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Senare målning.

Klubbat pris
3 000
266
281
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
17 jul 2019 19:53
3 000 SEK
17 jul 2019 19:40
2 700 SEK
17 jul 2019 19:38
2 500 SEK
17 jul 2019 19:38
2 200 SEK
15 jul 2019 16:03
2 000 SEK
13 jul 2019 21:01
1 000 SEK
13 jul 2019 21:00
350 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79