Madeleine Pyk – en samling F769

SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets början.

Förgylld och bronserad med figurativa gouacher. Höjd 95, bredd 43 cm.

Krön saknas, ombronserad, spegelglasfoliering med smärre skador.

Klubbat pris
3 700
351
403
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
30 jul 2019 16:36
3 700 SEK
30 jul 2019 16:11
3 500 SEK
30 jul 2019 16:11
3 500 SEK
30 jul 2019 16:04
3 200 SEK
26 jul 2019 19:27
3 000 SEK
25 jul 2019 11:48
2 500 SEK
23 jul 2019 12:49
2 200 SEK
23 jul 2019 11:19
2 000 SEK