BORD, sekelskiftet 18/1900, dekor av karvsnitt

Tre ben med dekor av kulor, höjd 60 cm, bredd 57 cm

Fläck. Repor. Slitage. Något böjt.

Klubbat pris
80
902
83
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (5 bud)
24 jul 2019 15:34
80 EUR
24 jul 2019 15:34
75 EUR
24 jul 2019 15:34
70 EUR
24 jul 2019 15:31
55 EUR
21 jul 2019 19:34
50 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492