Möbler Bord
1165604
BLOMHYLLOR / BLOMBORD, ett par, Sverige 1800-talets senare del

Ådringsmålade; skurna detaljer. Vardera: höjd 106, bredd 50 cm, djup 69 cm.

Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 8 timmar
1 950
186
209
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 050 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
22 jul 21:05
1 950 SEK
18 jul 17:54
1 850 SEK
18 jul 10:01
1 000 SEK