TAKKRONA, tidigt 1900-tal.

TAKKRONA, tidigt 1900-tal.

Stomme av brons behängd med prismor. Tio ljuspunkter. Diameter ca 58, höjd ca 105 cm.

Slitage, smärre nagg, ej funktionstestad.

Klubbat pris
7 400
645
675
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
10 jul 2019 15:08
7 400 SEK
10 jul 2019 15:08
7 200 SEK
10 jul 2019 15:07
6 800 SEK
10 jul 2019 15:07
6 600 SEK
10 jul 2019 15:06
6 300 SEK
10 jul 2019 15:06
6 100 SEK
10 jul 2019 15:06
5 900 SEK
10 jul 2019 15:06
5 700 SEK
10 jul 2019 15:05
5 300 SEK
10 jul 2019 15:05
5 100 SEK
10 jul 2019 15:04
4 700 SEK
10 jul 2019 12:49
4 500 SEK
9 jul 2019 7:37
4 000 SEK
7 jul 2019 21:37
3 000 SEK
4 jul 2019 8:40
2 500 SEK
3 jul 2019 21:12
500 SEK
2 jul 2019 23:35
300 SEK