KOLONNER, ett par, klassiserande, omkring år 1900.

Bemålat trä i marmorimitation, delvis förgyllda. Snidade korintiska krön. Rektangulärt postament. Varje kolumn i fyra delar, kolonn vilar löst på postament (bör fastmonteras). Höjd ca 239 cm.

Ställvis skador, slitage, färgbortfall. Torksprickor.

Klubbat pris
8 800
777
810
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
5 jul 2019 21:08
8 800 SEK
9
5 jul 2019 21:08
8 600 SEK
5 jul 2019 21:05
8 300 SEK
9
5 jul 2019 21:05
8 100 SEK
5 jul 2019 21:02
7 800 SEK
9
5 jul 2019 21:02
7 600 SEK
5 jul 2019 21:01
7 300 SEK
8
5 jul 2019 21:01
7 100 SEK
5 jul 2019 20:59
6 900 SEK
8
5 jul 2019 20:59
6 700 SEK
5 jul 2019 20:58
6 500 SEK
8
5 jul 2019 20:58
6 300 SEK
5 jul 2019 20:58
6 100 SEK
8
5 jul 2019 20:58
5 900 SEK
4 jul 2019 20:14
5 700 SEK
4 jul 2019 20:14
5 500 SEK
1 jul 2019 22:20
4 000 SEK
30 jun 2019 21:32
2 000 SEK
30 jun 2019 17:33
1 600 SEK
29 jun 2019 11:44
1 500 SEK
28 jun 2019 22:43
1 200 SEK
27 jun 2019 16:21
600 SEK