Gunnar Zetterström

(Sverige, 1902-1965)
Gunnar Zetterström
(Sverige, 1902-1965)

GUNNAR ZETTERSTRÖM, olja på pannå, signerad

Motiv från stadshuset, Stockholm. 18 x 25 cm.

Smärre knappnålshål.

Klubbat pris
1 100
98
102
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
30 jul 2019 20:24
1 100 SEK
30 jul 2019 20:11
1 000 SEK
30 jul 2019 20:11
950 SEK
30 jul 2019 20:11
900 SEK
30 jul 2019 20:11
850 SEK
30 jul 2019 20:11
800 SEK
30 jul 2019 20:02
750 SEK
30 jul 2019 20:02
700 SEK
30 jul 2019 16:50
650 SEK
30 jul 2019 16:50
600 SEK
30 jul 2019 16:50
600 SEK
29 jul 2019 20:47
550 SEK
23 jul 2019 20:31
500 SEK
23 jul 2019 13:22
300 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79