Arne Jones E1299

Oscar Hullgren

(Sverige, 1869-1948)
Oscar Hullgren
(Sverige, 1869-1948)

OSCAR HULLGREN, olja på duk, signerad

"Dyningen bryter". 78x110 cm.

Smärre färgbortfall och ytsmuts.

Konstnär

Klubbat pris
9 800
930
1 064
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8
4 jul 2019 13:05
9 800 SEK
9
4 jul 2019 13:03
9 600 SEK
8
4 jul 2019 13:03
9 400 SEK
9
4 jul 2019 13:02
9 200 SEK
8
4 jul 2019 13:00
9 000 SEK
4 jul 2019 12:34
8 200 SEK
4 jul 2019 12:09
8 000 SEK
4 jul 2019 11:11
6 800 SEK
30 jun 2019 20:06
6 600 SEK
28 jun 2019 18:39
6 400 SEK
28 jun 2019 12:00
6 200 SEK
27 jun 2019 22:08
6 000 SEK
27 jun 2019 21:23
3 000 SEK
27 jun 2019 20:54
2 000 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.