BORD nyrokoko 1800-talets andra hälft

Rund skiva av marmor, förgylld och skulpterad fot, diameter 49, höjd 74 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Färgbortfall.

Klubbat pris
4 200
371
387
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
5 jul 2019 17:27
4 200 SEK
5 jul 2019 17:27
4 000 SEK
5 jul 2019 17:26
3 900 SEK
5 jul 2019 17:26
3 700 SEK
5 jul 2019 12:54
3 500 SEK
5 jul 2019 12:54
3 300 SEK
4 jul 2019 19:28
3 200 SEK
4 jul 2019 19:28
3 000 SEK
4 jul 2019 19:28
3 000 SEK
4 jul 2019 10:19
2 750 SEK
4 jul 2019 10:19
2 550 SEK
4 jul 2019 10:19
2 500 SEK
4 jul 2019 10:18
2 200 SEK
4 jul 2019 10:18
2 000 SEK
4 jul 2019 10:18
1 600 SEK
4 jul 2019 10:18
1 500 SEK
4 jul 2019 0:57
1 200 SEK
2 jul 2019 13:18
1 100 SEK
2 jul 2019 7:35
1 000 SEK
27 jun 2019 23:58
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13