Ferdinand Max Bredt

(Tyskland, 1868-1921)
Ferdinand Max Bredt
(Tyskland, 1868-1921)

FERDINAND MAX BREDT, olja på pannå, signerad otydligt daterad.

"Bad im Walde". 25 x 19 cm.

Krackelyr.

Klubbat pris
6 400
558
584
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
10 jul 2019 14:06
6 400 SEK
10 jul 2019 14:05
6 200 SEK
10 jul 2019 14:04
6 000 SEK
10 jul 2019 14:04
6 000 SEK
10 jul 2019 14:04
5 800 SEK
10 jul 2019 14:04
5 600 SEK
10 jul 2019 14:03
5 200 SEK
10 jul 2019 14:03
5 000 SEK
10 jul 2019 14:03
4 800 SEK
10 jul 2019 14:03
4 600 SEK
10 jul 2019 14:02
4 200 SEK
10 jul 2019 14:02
4 000 SEK
10 jul 2019 14:02
3 600 SEK
10 jul 2019 13:01
3 400 SEK
10 jul 2019 9:01
3 200 SEK
10 jul 2019 9:01
3 200 SEK
8 jul 2019 22:44
3 000 SEK
8 jul 2019 19:27
2 800 SEK
8 jul 2019 18:43
2 000 SEK
5 jul 2019 20:46
1 900 SEK
4 jul 2019 14:30
1 000 SEK