Madeleine Pyk – en samling F769

Roberto Ferruzzi

(Italien, 1927-2010)
Roberto Ferruzzi
(Italien, 1927-2010)

ROBERTO FERRUZZI, olja på pannå, signerad och daterad -66.

Venedig, 20 x 25 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
320
3 373
366
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (9 bud)
3 jul 2019 15:09
320 EUR
3 jul 2019 15:09
300 EUR
3 jul 2019 15:09
300 EUR
3 jul 2019 0:24
200 EUR
1 jul 2019 23:41
55 EUR
30 jun 2019 15:08
50 EUR
28 jun 2019 11:03
45 EUR
27 jun 2019 19:40
40 EUR
27 jun 2019 9:19
30 EUR