MATBORD, Regency-stil, England, 1900-talets andra hälft. En iläggsskiva medföljer.

Tvådelat bord av mahogny på tredelade pelarfötter med avslutande tassar och trissor. Längd (80+80+55) totalt 215, bredd 101, höjd 75 cm.

Smärre slitage, repor, märken.

Klubbat pris
7 000
664
760
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
4 jul 2019 16:02
7 000 SEK
4 jul 2019 16:02
6 800 SEK
4 jul 2019 16:02
6 600 SEK
4 jul 2019 16:02
6 600 SEK
4 jul 2019 16:02
6 400 SEK
4 jul 2019 16:02
6 200 SEK
4 jul 2019 16:02
6 000 SEK
4 jul 2019 16:01
5 800 SEK
4 jul 2019 16:01
5 600 SEK
4 jul 2019 16:01
5 600 SEK
4 jul 2019 16:01
5 400 SEK
4 jul 2019 16:01
5 200 SEK
4 jul 2019 16:01
5 000 SEK
4 jul 2019 16:00
4 800 SEK
4 jul 2019 16:00
4 600 SEK
4 jul 2019 16:00
4 600 SEK
4 jul 2019 16:00
4 400 SEK
4 jul 2019 16:00
4 200 SEK
4 jul 2019 15:59
4 000 SEK
4 jul 2019 15:59
3 800 SEK
4 jul 2019 15:59
3 600 SEK
4 jul 2019 15:59
3 400 SEK
4 jul 2019 15:59
3 200 SEK
4 jul 2019 15:59
3 000 SEK
4 jul 2019 15:59
2 800 SEK
4 jul 2019 15:59
2 600 SEK
4 jul 2019 15:59
2 400 SEK
4 jul 2019 15:59
2 200 SEK
3 jul 2019 9:35
2 000 SEK