MATBORD/PARBORD, 1800-talets mitt

Målade. Diameter ca 120 cm, höjd 76 cm, samt en iläggsskiva a 53 cm.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Senare iläggsskiva.

Klubbat pris
9 200
816
852
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
26 jul 2019 19:02
9 200 SEK
26 jul 2019 19:02
9 000 SEK
26 jul 2019 19:02
8 800 SEK
26 jul 2019 19:02
8 600 SEK
26 jul 2019 19:01
8 400 SEK
26 jul 2019 19:01
8 200 SEK
26 jul 2019 19:01
8 000 SEK
26 jul 2019 19:01
7 800 SEK
26 jul 2019 19:00
7 600 SEK
26 jul 2019 19:00
7 400 SEK
26 jul 2019 19:00
7 200 SEK
26 jul 2019 19:00
7 000 SEK
26 jul 2019 19:00
6 700 SEK
26 jul 2019 19:00
6 500 SEK
26 jul 2019 18:59
6 100 SEK
26 jul 2019 18:59
5 900 SEK
26 jul 2019 18:59
5 700 SEK
26 jul 2019 18:59
5 500 SEK
26 jul 2019 18:59
5 300 SEK
26 jul 2019 18:59
5 100 SEK
26 jul 2019 16:21
4 900 SEK
26 jul 2019 15:37
4 700 SEK
26 jul 2019 15:37
4 500 SEK
26 jul 2019 15:37
4 300 SEK
26 jul 2019 14:02
4 100 SEK
26 jul 2019 14:02
3 900 SEK
26 jul 2019 14:02
3 700 SEK
26 jul 2019 14:02
3 500 SEK
26 jul 2019 12:26
3 300 SEK
25 jul 2019 21:07
3 100 SEK
24 jul 2019 23:47
2 900 SEK
24 jul 2019 17:14
2 700 SEK
24 jul 2019 17:14
2 588 SEK
24 jul 2019 10:48
2 500 SEK
24 jul 2019 10:26
1 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79