KARMSTOLAR, ett par, hardwood. Kina, tidigt 1900-tal.

Inläggningar av dreamstone. Sitthöjd 50 cm. Total höjd 95 cm.

Slitage, torksprickor, märken repor. Kompletterad.

Klubbat pris
3 800
331
347
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
4 jul 2019 15:45
3 800 SEK
3 jul 2019 20:01
3 333 SEK
3 jul 2019 16:44
3 000 SEK
2 jul 2019 21:30
2 500 SEK
2 jul 2019 15:13
2 000 SEK
2 jul 2019 8:02
1 515 SEK
1 jul 2019 22:08
945 SEK
28 jun 2019 20:47
700 SEK
28 jun 2019 7:16
350 SEK
27 jun 2019 21:01
300 SEK