MATTA, Täbris, signerad, ca 347 x 236 cm.

Något slitage.

Klubbat pris
5 600
531
608
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
5 jul 2019 16:49
5 600 SEK
5 jul 2019 16:49
5 420 SEK
5 jul 2019 16:47
5 400 SEK
5 jul 2019 9:04
5 200 SEK
5 jul 2019 8:10
5 000 SEK
5 jul 2019 7:43
4 800 SEK
5 jul 2019 6:33
4 600 SEK
4 jul 2019 22:32
4 400 SEK
4 jul 2019 21:47
3 000 SEK
4 jul 2019 14:53
2 500 SEK
28 jun 2019 21:49
2 000 SEK
28 jun 2019 20:02
300 SEK