1166286
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
ByrÅ, gustaviansk stil, 1900 talets mitt

Målad. Dekor av kannelyr. Tre lådor med beslag av mässing. Bredd 84 cm, djup 45 cm, höjd 75 cm.

Smärre slitage. Märken. Senare målning. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H149
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
205
227
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
1 aug 16:14
2 200 SEK
1 aug 16:14
2 000 SEK
1 aug 16:14
2 000 SEK
1 aug 16:13
1 900 SEK
1 aug 16:13
1 800 SEK