BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Målad. Dekor av kannelyr. Tre lådor med beslag av mässing. Mässingskodda fötter. Bredd 84,5 cm, djup 43,5 cm, höjd 75 cm.

Smärre slitage. Senare målning. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
2 600
247
282
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
6 jul 2019 17:35
2 600 SEK
6 jul 2019 17:35
2 500 SEK
6 jul 2019 17:12
2 400 SEK
6 jul 2019 17:12
2 200 SEK
6 jul 2019 16:27
2 000 SEK
6 jul 2019 7:43
1 500 SEK
3 jul 2019 13:34
1 100 SEK
3 jul 2019 9:52
1 000 SEK
2 jul 2019 20:55
500 SEK
1 jul 2019 16:33
429 SEK
29 jun 2019 18:45
377 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79