SKRIVBORD, 1900-talets första hälft

Målat. Två lådor med beslag av mässing. Bredd 98 cm, djup 48 cm, höjd 73 cm.

Smärre slitage. Senare målning. Senare beslag.

Klubbat pris
2 000
177
184
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
6 jul 2019 21:08
2 000 SEK
6 jul 2019 13:20
1 600 SEK
5 jul 2019 21:50
1 000 SEK
5 jul 2019 16:53
950 SEK
5 jul 2019 13:44
900 SEK
5 jul 2019 12:00
650 SEK
2 jul 2019 20:58
500 SEK
29 jun 2019 18:46
333 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79