BYRÅ, 1800-talets mitt

BYRÅ, 1800-talets mitt

Fanerad med valnötsrot. Uppsats med två små lådor. Nedtill fyra lådor. Beslag av mässing. Bredd 99 cm, djup 55 cm, höjd 102 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Torrsprickor. Fläckar. Nyckel finns.

Klubbat pris
1 900
180
206
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
6 jul 2019 18:25
1 900 SEK
6 jul 2019 17:14
1 800 SEK
3 jul 2019 19:49
1 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79