1166311
BYRÅ, 1800-talets mitt

Fanerad med valnötsrot. Uppsats med två små lådor. Nedtill fyra lådor. Beslag av mässing. Bredd 99 cm, djup 55 cm, höjd 102 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Torrsprickor. Fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 900
181
204
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
6 jul 18:25
1 900 SEK
6 jul 17:14
1 800 SEK
3 jul 19:49
1 000 SEK