Ivar Arosenius

(Sverige, 1878-1909)
Ivar Arosenius
(Sverige, 1878-1909)

IVAR AROSENIUS, akvarell och blyerts.

"Pegasen vilar". 6,5 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm.

Klubbat pris
8 000
697
730
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
5 jul 2019 21:24
8 000 SEK
3 jul 2019 9:36
7 500 SEK
3 jul 2019 8:53
1 200 SEK