OKÄND KONSTNÄR, olja på uppfodrad duk, 1700-tal.

Frans I och Maria Teresia av Österrike. 75 x 132 cm.

Retusch. Krackelyr. Färgbortfall.

Klubbat pris
3 900
340
356
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
10 jul 2019 18:51
3 900 SEK
9 jul 2019 15:57
3 700 SEK
9 jul 2019 15:57
3 650 SEK
9 jul 2019 5:06
3 500 SEK
7 jul 2019 18:39
3 250 SEK
6 jul 2019 14:42
3 000 SEK
5 jul 2019 0:03
2 000 SEK
3 jul 2019 19:12
1 650 SEK
2 jul 2019 18:05
1 500 SEK
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95