BRICKA, silver, W A BOLIN, Stockholm 1923.

Brickans mått ca 60 x 60 cm, vikt ca 4300 gram. Rödmålat brickbord av trä medföljer. 68 x 68, höjd 67 cm.

Bordets ben med lagningar. Silverbricka med slitage och repor.

Klubbat pris
30 051
2 652
2 767
Utropspris
18 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
23 jul 2019 15:43
30 051 SEK
23 jul 2019 15:43
29 051 SEK
23 jul 2019 15:40
28 051 SEK
23 jul 2019 15:40
27 051 SEK
23 jul 2019 15:40
27 050 SEK
23 jul 2019 15:39
26 050 SEK
23 jul 2019 15:38
25 050 SEK
23 jul 2019 15:37
24 050 SEK
23 jul 2019 15:36
23 050 SEK
23 jul 2019 15:35
22 050 SEK
22 jul 2019 12:38
21 050 SEK
22 jul 2019 12:37
20 050 SEK
22 jul 2019 12:37
20 000 SEK
22 jul 2019 12:36
19 500 SEK
22 jul 2019 12:36
19 000 SEK
22 jul 2019 6:44
18 500 SEK
22 jul 2019 6:44
18 000 SEK
22 jul 2019 3:39
17 050 SEK
22 jul 2019 3:39
16 550 SEK
22 jul 2019 3:38
16 500 SEK
22 jul 2019 3:38
16 000 SEK
22 jul 2019 0:00
14 500 SEK
21 jul 2019 13:21
14 000 SEK
16 jul 2019 23:23
13 500 SEK
16 jul 2019 22:44
3 000 SEK