HÖRNSKÅP, 1800-tal.

HÖRNSKÅP, 1800-tal.

Hörnskåp fanerat med mahogny med flera träslag. En dörr med bakomliggande hylla. Bredd ca 69, djup ca 50, höjd ca 90 cm. Nyckel finns.

Skador och slitage, dörr går ej att låsa.

Klubbat pris
5 300
470
491
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
2 aug 2019 16:53
5 300 SEK
2 aug 2019 16:51
5 100 SEK
2 aug 2019 16:51
5 100 SEK
1 aug 2019 18:04
3 400 SEK
31 jul 2019 12:31
3 200 SEK
31 jul 2019 12:29
3 000 SEK
31 jul 2019 12:29
3 000 SEK
31 jul 2019 12:29
2 800 SEK
31 jul 2019 12:29
2 600 SEK
27 jul 2019 12:32
2 400 SEK
27 jul 2019 8:57
500 SEK