1166610
Wilhelm Dahlbom
(1855-1928)

WILHELM DAHLBOM, olja på pannå, sign. Stenungssund vid Marstrand

A tergo skrivet med bläck "Stenungssund vid Marstrand". 14,5 x 22 cm.

Slitage på pannån efter ramen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L109
Henrik Åberg
Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk
+46 (0)8 614 08 37

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 10 timmar
1 200
114
129
Utropspris
2 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
18 jul 20:34
1 200 SEK
18 jul 20:33
1 100 SEK
18 jul 20:33
1 100 SEK
17 jul 22:32
950 SEK
17 jul 22:32
900 SEK