LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1900-talets förta hälft.

Kolonnljusstakar i mässing med räfflade ben, fyrkantig bas med gallerkant och kulfötter. Höjd 19 cm.

Slitage. Senare mutter.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
12 jul 2019 17:26
2 200 SEK
12 jul 2019 17:26
2 200 SEK
12 jul 2019 17:21
2 000 SEK
12 jul 2019 17:21
1 900 SEK
10 jul 2019 12:23
1 800 SEK
10 jul 2019 10:16
600 SEK
9 jul 2019 21:44
500 SEK
9 jul 2019 9:54
400 SEK
9 jul 2019 6:29
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14