POTTSKÅP, gustaviansk stil, 1800-tal.

Målat skåp med beslag av mässing och marmorskiva. Två lådor och två dörrar. Bredd 41, djup 28, höjd 72 cm. Nyckel finns.

Renoverat och kompletterat. Fastlimmad och lagad skiva. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 600
227
237
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
11 jul 2019 21:15
2 600 SEK
11 jul 2019 21:15
2 500 SEK
11 jul 2019 21:14
2 400 SEK
11 jul 2019 21:10
2 200 SEK
11 jul 2019 21:07
2 000 SEK
11 jul 2019 21:03
1 900 SEK
11 jul 2019 20:16
1 800 SEK
11 jul 2019 11:16
1 600 SEK
10 jul 2019 10:33
1 500 SEK
10 jul 2019 9:51
1 100 SEK
9 jul 2019 5:47
1 000 SEK
5 jul 2019 18:07
700 SEK
3 jul 2019 15:08
600 SEK
3 jul 2019 0:37
500 SEK