BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Byrå med tre lådor fanerad med mahogny. Kalkstensskiva. Bredd 92, djup 49, höjd 82 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Krackelyr. Obetydliga nagg på skivan.

Klubbat pris
5 000
436
456
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
11 jul 2019 19:05
5 000 SEK
11 jul 2019 19:05
4 800 SEK
11 jul 2019 19:04
4 700 SEK
11 jul 2019 19:02
4 500 SEK
11 jul 2019 19:02
4 500 SEK
11 jul 2019 19:01
4 200 SEK
11 jul 2019 19:01
4 000 SEK
11 jul 2019 19:01
3 800 SEK
11 jul 2019 19:00
3 600 SEK
11 jul 2019 18:57
3 400 SEK
11 jul 2019 18:48
3 200 SEK
11 jul 2019 18:47
3 000 SEK
11 jul 2019 18:47
3 000 SEK
11 jul 2019 18:47
2 800 SEK
11 jul 2019 18:47
2 600 SEK
11 jul 2019 17:38
2 400 SEK
9 jul 2019 13:51
2 200 SEK
7 jul 2019 10:49
2 000 SEK
7 jul 2019 10:49
1 900 SEK
3 jul 2019 19:48
1 800 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14