OKÄND KONSTNÄR, oljor på duk ett par, 1800-talets mitt.

Herr- och damporträtt. 30 x 25 cm.

Krackelyr. Senare spännramar.

Klubbat pris
4 300
380
396
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
16 jul 2019 15:39
4 300 SEK
16 jul 2019 15:39
4 200 SEK
16 jul 2019 15:38
4 000 SEK
16 jul 2019 15:38
3 800 SEK
16 jul 2019 15:38
3 600 SEK
16 jul 2019 15:38
3 400 SEK
16 jul 2019 12:39
3 200 SEK
15 jul 2019 21:27
3 000 SEK
15 jul 2019 18:29
2 000 SEK
12 jul 2019 15:50
1 850 SEK
10 jul 2019 20:31
1 500 SEK
10 jul 2019 18:36
1 000 SEK
9 jul 2019 11:47
300 SEK