Conrad Kiesel

(Tyskland, 1846-1921)
Conrad Kiesel
(Tyskland, 1846-1921)

CONRAD KIESEL, olja på pannå,

Damporträtt. C:a 31 x 24 cm.

Smärre krackelyr.

Klubbat pris
10 000
883
921
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
6 aug 2019 19:56
10 000 SEK
6 aug 2019 19:55
9 800 SEK
6 aug 2019 19:55
9 600 SEK
6 aug 2019 19:55
9 400 SEK
6 aug 2019 19:55
9 200 SEK
6 aug 2019 18:57
9 000 SEK
30 jul 2019 23:34
7 500 SEK
30 jul 2019 20:14
3 000 SEK