URNOR, ett par, porslin, Kina, sen Qing.

Dekor i underglasyrblått av pagodlandskap. Höjd 18 cm.

Smärre slitage, en med fotnagg.

Klubbat pris
4 789
423
441
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
16 jul 2019 12:08
4 789 SEK
16 jul 2019 12:08
4 589 SEK
16 jul 2019 12:08
3 200 SEK
16 jul 2019 12:08
3 000 SEK
16 jul 2019 12:07
2 800 SEK
16 jul 2019 11:42
2 600 SEK
16 jul 2019 11:42
2 555 SEK
16 jul 2019 11:42
2 400 SEK
16 jul 2019 11:42
2 200 SEK
16 jul 2019 11:37
2 000 SEK
16 jul 2019 9:28
1 500 SEK
15 jul 2019 19:53
1 400 SEK
15 jul 2019 12:32
1 200 SEK
15 jul 2019 2:18
1 100 SEK
13 jul 2019 8:54
800 SEK