TAKLAMPA, gustaviansk stil 1900-talets första hälft

För fem ljuspunkter stomme av mässing behängd med olikslipade prismor, diameter 42, höjd ca 88 cm

Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Nagg.

Klubbat pris
2 500
237
271
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
16 jul 2019 15:17
2 500 SEK
16 jul 2019 11:20
2 200 SEK
15 jul 2019 12:04
2 000 SEK
9 jul 2019 18:51
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13