Egide Linnig

(Belgien, 1821-1860)
Egide Linnig
(Belgien, 1821-1860)

EGIDE LINNIG, olja på duk, signerad Antwerp 1859.

Hamninlopp. 69 x 53 cm.

Gulnad fernissa. Krackelyr. Färgbortfall.

Klubbat pris
10 500
927
967
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
6 aug 2019 19:57
10 500 SEK
1 aug 2019 12:04
10 000 SEK
30 jul 2019 22:28
6 500 SEK
30 jul 2019 14:41
4 000 SEK