SPEGEL, Nyrokoko, 1800-talets slut.

Spegel med bronserad dekor. Ca 60 x 60 cm.

Slitage, smärre torrsprickor, krönet med lagning, senare glas.

Klubbat pris
1 800
157
164
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
9 jul 2019 15:56
1 800 SEK
7 jul 2019 14:49
1 500 SEK
5 jul 2019 10:13
1 300 SEK
5 jul 2019 10:10
1 200 SEK
4 jul 2019 22:37
300 SEK